administrace
datum a čas: 05.12. 2023 | 08:41 SEČ
spravujete jazykovou verzi:
Administrace - Home

STORM CMS je redakční systém umožňující správu obsahu internetové prezentace bez znalosti programování. CMS = Content Management System.

 

Pomocí tohoto CMS můžete plně ovládat jak jednoduchou firemní prezentaci tak i rozsáhlý e-shop. Systém Vám umožní měnit textové obsahy stránek pomocí jednoduchého on-line editoru typu MS Word. Dále můžete například spravovat fotografie ve fotogalerii (hromadný upload, pojmenování, mazání, řazení).

 

Pokud ovládáte pomocí CMS e-shop dovolí Vám systém přidávat kategorie produktů (stromové menu), přidávat produkty (fotogalerie, upload souborů, přiložené produkty), sledovat poptávky / objednávky, spravovat ceníky, atd...

 

Systém je postaven na ASP.NET jazyce a je provozován na Windows serverech. Pro práci a ukládání dat používá MSSQL databáze.

 

Hosting systému je vázán k jeho vlastníkovi - firmě InGenius. Pro Vás je poté výhodou rychlé řešení případných problémů (vyhneme se komunikaci s třetí stranou) a nižší cena provozu prezentace než na jiných serverech (ušetříte poplatek za správu systému na cizích serverech). Více o hostingu firmy InGenius se dozvíte zde.

Pokračujte přihlášením